SPEO patronem honorowym konferencji Polskiej Izby Ekologii

SPEO patronem honorowym konferencji Polskiej Izby Ekologii

SPEO zostało patronem honorowym Konferencji pt. Gospodarka odpadami w wymiarze termicznego przekształcania i wyzwań w obszarze odpadów opakowaniowych organizowanej przez Polską Izbę Ekologii. Konferencja odbędzie się 11 maja 2023 r. w Katowicach.

Celem konferencji organizowanej przez Polską Izbę Ekologii, jest przekazanie uczestnikom wiedzy dotyczącą realizowanych projektów, proponowanych rozwiązań technologicznych oraz wyzwań stojących przed nowymi inwestorami w oparciu o doświadczenia tych, którzy termiczne przekształcenie odpadów prowadzą z sukcesem od kilku lat.

Podczas Konferencji członkowie Stowarzyszenia Producentów Energii z Odpadów będą podzielą się swoimi doświadczeniami w następujących prezentacjach:
– Strategia grupy PreZero Polska w zakresie obszaru Instalacji Komunalnych – Kamil Majerczak, Country Management Polska, PreZero Polska Sp. z o.o.
– Doświadczenia spółki KHK w zakresie funkcjonowania ITPOK w Krakowie – Wojciech Wróbel, Dyrektor Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie; – Doświadczenia spółki PreZero w zakresie funkcjonowania ITPOK w Poznaniu:
– Układy pomiaru emisji do powietrza – czy sprawdziły się podczas 6-letniej eksploatacji ? – Szymon Cegielski, Dyrektor Zakładu ITPOK w Poznaniu, Członek Zarządu PreZero Zielona Energia Sp. z. o. o.

> (opens in a new tab)” rel=”noreferrer noopener” class=”ek-link”>Szczegółowe informacje na temat konferencji na stronie Polskiej Izby Ekologii >>


SPEO patronem honorowym konferencji Polskiej Izby Ekologii