Zapisy na 10 Kongres CEWEP Waste-to-Energy w Berlinie

Zapisy na 10 Kongres CEWEP Waste-to-Energy w Berlinie

Rozpoczęła się rejestracja uczestników 10. Kongresu CEWEP Waste-to-Energy, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2023 r. w Berlinie. Przedstawiciele rządów instytucji UE, ministerstw krajowych, agencji ochrony środowiska i władz lokalnych mogą wziąć udział w Kongresie bezpłatnie.

CEWEP (Confederation of European Waste-to-Energy Plants), to europejska organizacja zrzeszająca producentów energii z odpadów. SPEO jest członkiem CEWEP od 2017 r.

W tym roku CEWEP organizuje swój 10 Kongres w Berlinie. Wydarzenie skoncentruje się na roli, jaką sektor przetwarzania odpadów w energię będzie odgrywał w osiąganiu unijnych celów środowiskowych, energetycznych i klimatycznych. Oprócz wystąpień i dyskusji, które będą odbywać się w Hotelu nhow Berlin, planowane są też wycieczki techniczne do instalacji termicznego przekształcania funkcjonującej w stolicy Niemiec.

W Kongresie wezmą udział doświadczeni prelegenci z Komisji Europejskiej, niemieckiego Ministerstwa Środowiska, UNECE, wybitni naukowcy, władze miejskie, operatorzy WtE, eksperci ds. komunikacji i inni będą omawiać tematy związane z odpadami, energią i klimatem w ciągle zmieniającej się polityce i środowisku technicznym.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej CEWEP https://www.cewep.eu/cewep-congress-2023-berlin/


Zapisy na 10 Kongres CEWEP Waste-to-Energy w Berlinie